Nabízíme profesionální a individuálně uzpůsobené služby pro optimalizaci vašich odpadových nádob

Vyřešme vaše logistické problémy společně. Profesionální služby společnosti SSI SCHÄFER kombinují kontejnerové zařízení s doplňkovými službami pro optimální a efektivní zajištění cyklu likvidace odpadu. Jako zákazník máte vždy možnost výběru nabízených služeb - bez ohledu na to, zda „pouze“ požadujete nádoby nebo na nás chcete převést funkční odpovědnost za kontejnerové systémy. Jsme flexibilní.

Service-Leistungen für Abfalltechnik und Recycling

Desetileté zkušeností v oboru technologie likvidace a recyklování odpadu jsou zárukou kvality. Společnost SSI SCHÄFER nabízí vše z jednoho zdroje, konzistentně, přímo od počátku. Korelace, například průhledné procesy a sledovatelná struktura nákladů, jsou zřetelné díky poskytovaným datům a umožňují cílové analýzy, plánování a řízení.

Můžete se spolehnout na skutečnost, že vaše zařízení bude moderní a připravené k použití a že si zakoupíte skutečně jenom to, co potřebujete.

To, co začíná s likvidací odpadů, může být rozšířeno individuálně na vytvořen komplexní služby a program. Rádi s vámi budeme kdykoliv sdílet naše zkušenosti.

>>Další informace
na našich šestibodových službách je možné nalézt zde!

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Stáhnout PDF
Stáhnout PDF
  • Naše služby v šesti bodech>>
Hlavní katalog Technologie hospodaření s odpady
Hlavní katalog Technologie hospodaření s odpady

Select country

Close