Výrobní cyklus naší společnosti produkuje velké objemy odpadu. Každý den, na celém světě. Tento odpad rovněž obsahuje hodnotné zdroje zítřka. Protože suroviny se trvale stávají vzácnějšími a proto i dražšími, mnoho součástí, které považujeme za odpad, jsou materiály, které nám pomohou zajistit naši lepší budoucnost.

Toto vyžaduje integrované, inteligentní koncepty systémů správy odpadů, které jsou vhodné pro sběr tříděného recyklovatelného materiálu, kromě samotného nerecyklovatelného odpadu, a jeho návrat do výrobního cyklu. Při vývoji nových typů systémů likvidace společnost SSI SCHÄFER zaujala přední inovativní úlohu a stanovila nové standardy.

Pro naše zákazníky jsme vyvinuli systémové řešení, které splňuje jejich potřeby na celém světě a které snižuje hory odpadů a zvyšuje obecné blaho. Řešení, které se vyplatí životnímu prostředí i našim zákazníkům: Tak tomu je proto, že vpřípadě správné organizace se může odpad stát znovu cenným materiálem.

Sběr separovaného odpadu na místech, kde vzniká, znamená, že odpad se může stát užitečným materiálem, který lze pomocí pečlivě navrženého recyklačního systému znovu využít v užitečné cirkulaci. To umožňuje snížit objem odpadu o více než 70 %.  

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Naše široká škála výrobků:

Produktübersicht Abfallbehälter von SSI SCHÄFER

Select country

Close