Koncový zákazník Městský rozvojový fond MDF je odpovědný za rozvoj komunit v celé Gruzii, kromě jiného ve vztahu ke sběru odpadu. Prostřednictvím konzultační kanceláře byl implementován projekt jako součást neplánovaného pomocného grantu a to s pomocí japonského investora.

Wappen von Georgien

Země: Gruzie
Města/obyvatelé:

  • Tiflis 1,4 miliónu
  • Zugdidi 120.000
  • Poti 70.000
  • Gori 80.000
  • Borjomi 35.000
  • Dusheti 15.000

Popis úkolu

Müllgroßbehälter für Georgien

Úkolem bylo poskytnout přibližně 5.800 MGB 1.100 litrových kontejnerů na odpady zhotovených z pozinkované oceli pro různá města a začít tak objednávání sběru odpadů v Gruzii. Vše spolupráci s MDF byl definován počet kontejnerů na odpady pro různá města, které byly později jednotlivým městům dodány. První fáze projektu ve střednědobém plánu zahrnovala inicializaci sběru tříděného odpadu a jeho recyklaci v Gruzii.

Doporučení

Z hygienických a praktických odpadů byly všechny kontejnery dodány s pedálem pro otevírání víka. Na ochranu majetku byly všechny kontejnery MGB dodány s unikátním označením na víku.

Implementace

Implementace byla provedena v několika fázích. Komunikace s veřejností, jmenovitě informování veřejnosti s ohledem na zaváděné nového systému sběru, začala několik měsíců před datem distribuce. Kontejnery byly vyráběny paralelně s distribucí, což znamená, že přidělování bylo dokončeno v zákazníkem stanoveném časovém rámci.

Výsledek

Přijetí ze strany obyvatel bylo mnohem lepší, než se původně očekávalo. MDF nyní zamýšlí v blízké budoucnosti začít poskytovat kontejnery pro sběr tříděných odpadů.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Sběrné kontejnerové systémy v praxi
Sběrné kontejnerové systémy v praxi

Select country

Close