Výroba odpadových a recyklačních kontejnerů je kontrolována každý rok od základů nezávislým institutem, například. SKZ Würzburg. Kromě toho předepsané interní monitorování výroby a materiálů musí být prováděno trvale. To zaručuje konzistentně vysokou úroveň kvality. Nově vyvíjené položky jsou také spolehlivě kontrolovány s ohledem na svou kvalitu a funkci.

Pádový test

Nádoba naplněná 100 kg břemenepadá zvýšky 3 metry několikrát volným pádem na rovný, neodpružený povrch nebo na přední hranu.

Fahrwerktest für Großmülltonnen
Test podvozku

Podvozek kontejneru naplněného 150 kg břemene je uveden do pohybu po dobu 24 hodin na speciálním zařízení. To odpovídá požadavkům provozního výkonu asi 100 km.

Bolzenfalltest für Großmülltonnen
Nárazový test

Ocelový válec s hmotností 5 kg spadne několikrát při teplotě -20 °C zvýšky 1 m (specifikace podle EN 840 pouze 0,8 m) v trubkové objímce přesně na hrany, závěsy a další citlivá místa kontejneru.

Hub- /Treppenfahrtest für Großmülltonnen
Test přesouvání jeřábem/po schodech

Nádoba naplněná 150 kg břemene spadne zvýšky 180 mm 1.000 krát na rovný, neodpružený dopadový povrch. To znamená, že podvozky musí odolat cíleným rázům na kola a osy.

Netzmittelbadtest für Großmülltonnen
Test v lázni se smáčedlem

Kontrola vytváření trhlin v důsledku napětí je prováděna ponořením kontejnerů do lázně se smáčedlem (objemový podíl 2-3 %) po dobu trvání testu 48 hodin při teplotě 70 °C.

Skladování při zvýšené teplotě

Kontejnery jsou skladovány ve vzpřímené poloze a bez zatížení, v konvekční peci při teplotě 90-95 °C po dobu 3 dnů. Změna rozměrů, která nastává v důsledku skladování při zvýšené teplotě, musí být maximálně 1,5 % a musí být v rozsahu stanovené rozměrové tolerance.

100% nový materiál - 100% kvalita

Při výrobě kontejnerů jsou používány pouze ty nejlepší materiály od spolehlivých dodavatelů. Jsou zde používány pouze 100% nové materiály - žádné recyklované materiály. To znamená, že jsme schopni dodržovat své sliby a zaručit dlouhou a bezproblémovou provozní životnost.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Stáhnout brožury
Stáhnout brožury
  • Kvalita od společnosti SSI SCHÄFER>>
Video
Značka kvality RAL

Aby bylo možné nabízet spolehlivé nástroje pro rozhodování o kontrole kvality a účinnosti
kontejnerů pro sběr a recyklování odpadů, založili jsme „Institut pro kvality kontejnerů pro sběr a recyklování odpadů“ a ustavili uznávanou značku kvality RAL. 

Gütezeichen Abfall- und Wertstoffbehälter

Další certifikace a standardy kvality:

Naše prohlášení o kvalitě - vaše výhoda:

  • Bezporuchové použití
  • Lze používat v teplotách od -40 °C do +80 °C
  • Dlouhá provozní životnost
  • Vysoká úroveň efektivity
  • Spolehlivost
  • Minimální náklady

Select country

Close