Automatische Kleinteilelager von SSI SCHÄFER

Skladování drobných dílů, například v přepravkách, je ideální pro automatizovaný regálový sklad drobných dílů. Kompletní sklad drobných dílů je kontrolován a řízen prostřednictvím IT a bezobslužnými automatizovanými zakladačovými systémy. Vychystané zboží je do příslušné stanice pro třídění objednávek dodáno pomocí dopravníkové linky.

Protože sklady drobných dílů jsou plánovány tak, aby maximálně využily skladový prostor, je tento typ skladu nejnáročnější na požadavky na přesnost výrobních podmínek a přesnost instalace; další klíčové oblasti odbornosti společnosti SSI SCHÄFER zaručují konzistentně vysokou úroveň dostupnosti systému.

Systémy pro drobné díly jsou maximálně proměnné. Nabízíme vám celou řadu možností konstrukce podle vašich logistických potřeb:

  • Skladování na jednom nebo více místech, přičemž druhé řešení rovněž ve formě mezipatra, například pro skladování kartónů
  • Různé možnosti hloubek skladování - od jedné po více hloubek
  • Varianty s více vertikálními funkčními úrovněmi a zakladačovýmí systémy uzpůsobenými nad sebou pro ještě větší efektivitu
  • Integrace zásobovacích uliček

Všestranné a na míru zhotovené dopravní vozíky

Společnost SSI SCHÄFER je jedním z několika málo intralogistických specialistů nabízejících nejenom regálové systémy, ale rovněž odpovídající dopravní vozíky. Proto mohou být všechny varianty systému implementovány bez odpovídajících přepravek nebo systémových podložekě, případně jako výhodný produktový balíček, včetně nich.

Skladování drobných dílů

 

Vlastní velký výběr možností skladování drobných dílů je bez výjimky vyráběn společností SSI SCHÄFER a je uzpůsoben pro vaše specifické potřeby. Specificky uzpůsobená řešení jsou implementována v souladu s vašimi potřebami.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Case studies
Case studies

Select country

Close