Ať už používáte přepravky, systémové podožky nebo kartonové krabice, při skladování drobných dílů je třeba efektivně využívat prostor a čas. Toho snadno dosáhnete pomocí našich automatizovaných systémů. Kromě výrazného zkrácení přístupové doby a malým prostorovým nárokům jsou dalšími výhodami našich řešení flexibilita a modulární konstrukce.

Od plánování až po zaškolení

Při instalaci nového skladu nebo při optimalizaci stávajícího skladu drobných dílů se na nás můžete od začátku spolehnout. Nabízíme ucelenou řadu služeb, které se týkají jak individuálního plánování nových projektů, tak i integrace do stávajících skladovacích intralogistických struktur. Dále nabízíme softwarové propojení se systémem řízení zásob a kompletní realizaci projektu včetně zaškolení, servisu a údržby.

Od ukládání do regálů pomocí dopravníkové techniky až po strategie třídění objednávek – navrhujeme a zavádíme individualizované systémy, které jsou postaveny podle vašich požadavků a propracovány do nejmenšího detailu. Naše inovativní zakladačové systémy podporují rychlé vychystání materiálu a krátké přístupové časy.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close