Logistika vratných přepravek v knižním velkoobchodě

Se 160.000 přepravkami od společnosti SSI SCHÄFER je knižní velkoobchod KNV úspěšným uživatelem systému vratných obalů pro třídění a distribuci objednávek. Navzdory nově navržené vlastní velikosti přepravky byla počáteční úroveň zařízení implementována během šesti měsíců. Výsledek: zvýšení výkonnosti o 20%, standardizované procesy a možnosti pro další automatizaci.

  • Mehrweglogistik
  • Mehrwegsystem
  • Mehrwegsystem für Kommissionierung

Nyní byl ve společnosti KNV úspěšně zaveden systém vratných přepravek s novými plastovými přepravkami a víky od společnosti SSI SCHÄFER. Od té doby jsou dvě třetiny objednávek expedovány k prodejcům knih ve vratných přepravkách.

Více než 60 % zákazníků společnosti KNV nyní spoléhá na systém vratných přepravek; trend je samozřejmě rostoucí. Všichni si uvědomují, že standardní přepravky umožňují jednodušší pracovní proces. Pro společnosti KNV se kromě ekonomických aspektů, jako je větší flexibilita, časové a nákladové úspory, jedná skutečně přitažlivé pozitivní faktory, jako například primárně o ekologičnost výrobků a vynikající zákaznické služby zajišťovaném využitým řešením. „Systém vratných přepravek je ideální směr,“ tvrdí Dr. Frank Hinz, šéf logistiky ve společnosti Koch, Neff und Volckmar GmbH (KNV), Kolín nad Rýnem, Německo. „Nám se zcela splnila očekávání, která jsme měli od systému vratných přepravek společnosti SSI SCHÄFER a od budoucích možností nabízených systémem.“

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Projekt v detailech

Select country

Close