Obal chrání polotovary a dokončené výrobky na cestě od výrobce ke spotřebiteli. Může být použit pro celou řadu aplikací, průmyslových oborů a výrobků. V mnoha případech jediný obal nepostačuje. Výrobky často vyžadují speciální ochranu nebo uzpůsobený obal.

Řešení od společnosti SSI SCHÄFER:

Zakázkové obaly

Zakázkový obal je tvořen dvěma součástmi: přepravkou s Euro rozměry a individuální přizpůsobenou vložkou. Každý kontejner je vybaven vložkou s cílem dosáhnout optimálních přepravních a skladovacích podmínek. Tato vložka je uzpůsobená obrysům baleného zboží. V důsledku toho jsou předměty chráněny před možným poškozením.

Vložky se dodávají v celé řadě podtlakově tvarovaných, pěnových nebo sestavených vložek.

Rádi vám poradíme s ohledem na možnosti, které jsou k dispozici pro vytváření uspořádání, výkresů a vzorků. Můžeme vyvinout obrysové obalové vložky ve spolupráci s výrobcem vložky.

Sestavované vložky

Konstruktiv-Verpackung mit Werkstoffträger

Zakázkový obal je vyroben jako jeden kus během jediné fáze výroby technologií lisování plastu. Klíčovou vlastností je, že přepravka a vložka tvoří jednu jednotku. Určujícím prvkem je centrální jednotka uzpůsobená podle přesných obrysů specifického produktu uživatele - nevyžadují se žádné samostatné vložky.

Zrcadlově svařované kontejnery

Cut and Weld-Behälter in der Produktion

Různé produkty vyžadují speciální velikosti vložek v důsledku tvarů a rozměrů. Zrcadlově svařované kontejnery nabízejí ideální řešení. Části jsou vyjmuty ze základního kontejneru podle požadované speciální velikosti, malé nebo velké. Alternativně může být spojeno několik kontejnerů k sobě pomocí svařování zahřátou deskou (nebo zrcadlového svařování), kdy se vytvoří nová přepravka.

Výhody našeho řešení obalu:

  • Ochrana výrobku před vnějšími vlivy během přepravy a skladování
  • Výroba komerčně dostupných a přepravitelných vložek
  • Snížená odpadovost díky vratným obalům
  • Snížené náklady na jednorázové obaly
  • Možnost automatizované manipulace 
  • Robustní, stohovatelné a trvanlivé
Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Stáhnout brožury
Vše ve stručnosti
  • Všechny produkty se všemi relevantními podrobnostmi a komplexní řadou příslušenství jsou v našem hlavním katalogu.Stáhnout PDF

Select country

Close