Velikosti a tvary některých výrobků vyžadují speciální velikosti obalů. Jsou buď příliš velké nebo příliš malé, aby je bylo možné uložit do standardních přepravek v euro rozměrech. Technologie svařování přepravek Cut & Weld nabízejí ideální řešení. Jednotlivé díly jsou vybrány ze základních přepravek podle požadované speciální velikosti, nezáleží jedli malé nebo velké. Alternativně může být spojeno několik přepravek k sobě pomocí svařování pomocí žhavé desky (nebo zrcadlového svařování), čímž je vytvořena nová přepravka unikátního rozměru.

  • Cut and Weld-Behälter: Behälter in Sondergrößen
  • Detailansicht Cut and Weld-Behälter

 

Materiály a povrchové úpravy:

Standardně jsou přepravky vyráběny z PP nebo PE. Na vyžádání jsou také k dispozici z elektricky vodivého materiálu (ESD).

U běžného použití nabízejí svařované přepravky stejnou nosnost jako standardní přepravky. Stabilita svařovaného spoje odpovídá asi 90 % původní pevnosti materiálu přepravky. To platí i při použití materiálů ESD. Navzdory svařovanému spoji nabízí přepravka stejné funkce, pokud jde o stabilitu, stohovatelnost, automatizaci a dlouhou životnost.

Rozměry:

Využitelné vnitřní rozměry a potřebná nosnost jsou vypočítány na základě požadavků zákazníků.

Poradenství a služby:

Zvláštní péči je nutné věnovat tvarům, nosnosti a statice konstrukce přepravky. Rádi vám poradíme, jaké jsou o dostupné možnosti a velikosti.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Vše ve stručnosti
  • Všechny produkty se všemi relevantními podrobnostmi a komplexní řadou příslušenství jsou v našem hlavním katalogu.Stáhnout PDF

Select country

Close