Silo (kompletní)

Motivy pro stavbu plně automatizovaného paletového zakladačového systému jsou různé: Kratší logistický řetězec, rozšířená kapacita skladování nebo zvýšení kvality dodávek jsou pouze některé z možných cílů. Paletový zakladačová systém od společnosti SSI SCHÄFER vám nabízí jednu věc navíc:

Úsporu prostoru díky
jeho optimálnímu
využití.

 

Naše nosné zakladačové systémy v mnoha různých provedeních je možné použít více způsoby a umožnit tak implementaci různých možností skladování, od jedné do několika hloubek a také jednotlivého a vícenásobného umístění skladu.

Jako spolehlivý partner je společnost SSI SCHÄFER zárukou dlouhodobého zajištění vašich investic. I ty nejsložitější systémy mohou být rozšířeny nebo modifikovány a to i po několika letech.

Speciální vlastnosti dopodrobna

Vysoce kvalitní materiály a spolehlivá ochrana proti korozi zaručují, že ocelová konstrukce má v podstatě neomezenou provozní životnost. Naše moderní a speciálně vyvinuté kotevní systémy snižují objem práce vyžadované při stavbě základní desky na minimum. Specifická konstrukce našich skladů a chybějící svařované prvky konstrukce znamenají, že je možné zabránit vzniku deformací ocelových regálových konstrukcí a v důsledku toho i dalších oblastí zatížení. Zároveň to znamená, že maximálně využívá skladový prostor a zvyšuje se celkový výkon systému.

  • Silo ulička, silo, předozadní podpěry

 

Když pomineme ocelovou kontrukci, dodává společnost SSI SCHÄFER také mezipatra, schodiště a bezpečnostní zařízení. Všechny součásti jsou vyráběny ve vlastních závodech, uzpůsobené na míru pro specifické zakladačové systémy.

Další části zhotovené skladu na míru, například střešní díly a nástěnné kryty, jsou u společnosti SSI SCHÄFER také k dispozici, například jako součást komplexního balíčku produktu.

Information and consulting
Information and consulting

Just give us a call:

+49 (0) 2735 701

We are going to help you!

... or send us an E-Mail

Select country

Close