Mehrgeschossige freitragende Bühnen

Když chcete zvětšit svou pracovní a skladovací plochu skladu a využít tento prostor efektivněji, představují volně vynesená patra ideální řešení. Volně vynesená mezipatra nabízejí maximální flexibilitu vybavení vašeho skladu. Pokud by se potřeby vašeho skladu změnily, lze kdykoliv uzpůsobit uspořádání a konstrukci regálových systémů a pracovišť na mezipatře podle vašich představ.

Vaše výhody se společností SSI SCHÄFER

  • Plánování, konzultace, návrh a montáž pro efektivní řízení intralogistiky z jednoho zdroje
  • Mnohaleté zkušenosti na základě velkého počtu zrealizovaných projektů
  • Široká škála regálových systémů pro implementaci
  • Jednoduchá škálovatelnost konstrukce
  • Komplexní výběr součástí a příslušenství systémů

Při výrobě a instalaci systémů volně vynesených mezipater ustavuje společnost SSI SCHÄFER nové standardy kvality zpracování, materiálu a odolnosti. Naše systémy mají optimalizované zásuvné a šroubové spoje a proto umožňují montáž na místě, bez jakýchkoliv svařovacích prací. Pro naše zákazníky to znamená rychlou implementaci.

Mnohaleté zkušenosti ve všech fázích, od plánování po výrobu až po montáž učinilo společnost SSI SCHÄFER předním představitelem na trhu s vnitropodnikovou logistikou. Naše komplexní škála příslušenství, od různých podlahových krytin až po schody, výtahy a osvětlení nám umožňuje implementovat design skladů, který splňuje všechny možné preference a požadavky.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Referenční projekty pro mezipatrové systémy
  • Hans Hess Autoteile>>>
  • EFA Autoteilewelt>>>
Download brochure

Select country

Close