Chcete vytvořit nový dodatečný prostor až po střechu? Pak použijte vícepatrové systémy společnosti SSI SCHÄFER. Naše vícepatrové regálové systémy rostou v souladu s vyšími potřebami, což znamená, že jednopatrové systémy mohou být rozšířeny tak, aby vytvořily vícepatrové systémy a poskytly ještě více využitelného prostoru. Optimalizované zásuvné a šroubové spoje umožňují montáž na místě, bez jakýchkoliv svařovacích prací.

Kvalitní práce a maximální bezpečnost na všech úrovních jsou naše nejvyšší priority. Vícepatrové regálové systémy pro vysoké nosnosti, například práci s vysokozdvižným vozíkem, jsou rovněž součástí našich odborných znalostí. 

  • Freitragende Mehrgeschossbühnen
  • Bühnentragendes Regalsystem

Vaše výhody se společností SSI SCHÄFER:

  • Plánování, konzultace, návrh a montáž pro efektivní řízení intralogistiky z jednoho zdroje
  • Mnohaleté zkušenosti na základě velkého počtu projektů
  • Systém lze rozšířit prostřednictvím zpětného dovybavení při odpovídajícím naplánování
  • Kvalitní ocel a vysoce kvalitní řemeslné provedení
  • Výpočty odpovídající DIN, FEM a BGR 234
Optimální interakce mezi zaskladněním a vyskladněním zboží

Ve vašem celkovém konceptu můžete výrazně optimalizovat vaše skladové procesy zkombinováním volně vynesených mezipater a mezipater s regálovou nosnou konstrukcí. Manipulace se zbožím a jeho tok může být vylepšen například i integrováním výtahů. Ve všech oblastech vnitropodnikové logistiky však doporučujeme dodat standardní i uzpůsobené řešení na míru. Využití mnoha let zkušeností a sektorově specifických odborných znalostí spolehlivého partnera je vaší jasnou výhodou.

 

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close