Pokud požadujete vytvoření největšího možného počtu skladovacích míst v omezeném prostoru, jsou upřednostňovaným řešením systémy mezipater s regálovou nosnou konstrukcí, rovněž známá jako vícepatrové regálové systémy.

U systémů mezipater s regálovou nosnou konstrukcí jsou mezi jednotlivými řadami regálů vytvořeny uličky nebo jsou kompletní mezipatra integrována do samotných regálových jednotek. To znamená, že jako nosný systém mohou být použity modulární regály, spádové regálové systémy nebo paletové regálové systémy.

Tato metoda je většinou používána tam, kde se primárně vyžaduje třídění objednávek a/nebo kde je potřeba dodatečné instalace dopravníkových systémů. Obzvláště v těchto případech je společnost SSI SCHÄFER ideálním partnerem. Můžete těžit z mnohaleté zkušenosti a naší široké řady produktů pro dopravníkové systémy. Platí stejný princip: Dodáváme vše pro efektivní řízení intralogistiky z jednoho zdroje.

  • Bühnentragende Regalsysteme (Regalbühnen) von SSI SCHÄFER
  • Regalbühne im Lagersystem

Vaše výhody se společností SSI SCHÄFER:

  • Plánování, konzultace, návrh a montáž pro efektivní řízení intralogistiky z jednoho zdroje
  • Široká škála regálových systémů pro implementaci
  • Jednoduchá škálovatelnost konstrukce
  • Podle potřeby: Integrace dopravníkových systémů společnosti SSI SCHÄFER 
  • Komplexní výběr součástí a příslušenství systémů

V závislosti na požadavích rovněž implementujeme vícepatrové regálové systémy. Zde nabízíme výjimečně velkou řadu regálových profilů, dopravníků a oblastí pro uskladnění palet, podlahových krytin, schodišť a schodišťových zábradlí, stejně jako celou řadu osvětlovacích zařízení. Naše systémy mezipater jsou zhotoveny z oceli za tepla nebo studena tvarované a mohou být rychle a snadno smontovány.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close