SSI SCHÄFER: Hersteller von Lagerbühnen und Regalbühnen

Skladovací a regálová mezipatra využívají maximálně dostupný prostor a díky integraci dodatečných pater zvyšují dostupný prostor ve vašem skladu.

Jako komplexní výrobce je vám společnost SSI SCHÄFER k dispozici - zkušený a spolehlivý partner od plánování až po montáž. Pro každého zákazníka vyvíjí naši odborní konzultanti individuální řešení, která jsou založena na odpovídajících požadavcích.

Systém bez omezení

Možnosti návrhu mezipatrových systémů jsou u společnosti SSI SCHÄFER v podstatě neomezené. V kombinaci s naší rozmanitou a všestrannou nabídkou stohování, systémů pracovišť, přepravek a kontejnerů a také dílenského zařízení se současné skladování a práce stane systematickou metodou. Z této enormní nabídky produktů a služeb dodává společnost SSI SCHÄFER kompletně a pečlivě navržené systémy, vše z jednoho zdroje.

Na základě vašich požadavků a potřeb pro vás implementujeme mezipatra s volně vyneseným patrem nebo jako mezipatra s regálovou nosnou konstrukcí. Zde nabízíme výjimečně velkou řadu typů příslušenství, kolejnic a zóna pro skladování palet, podlahové rošty, schodiště a zábradlí, stejně jako celou řadu osvětlení.

Ať už volně vynesená patra nebo jako mezipatra s regálovou nosnou konstrukcí: Naše systémy lze rozšířit v jakémkoliv podélném nebo příčném směru, což znamená, že mohou být uzpůsobeny tak, aby splňovaly různé skladové a další požadavky.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Referenční projekty pro mezipatrové systémy
  • Hans Hess Autoteile>>>
  • EFA Autoteilewelt>>>
Download brochure

Select country

Close