Systém umožňuje ukládat dokumenty, oděvy, drobné díly, náhradní díly, pneumatiky, nástroje a jiné položky s malou až středně velkou hmotností. Mobilní regálové systémy pro malá a středně velká zatížení od SSI SCHÄFER nezajišťují pouze optimalizaci prostorových požadavků, ale vytvářejí i další prostor na stávajícím místě. Maximální kvalita, modulární možnosti rozšíření, různé kombinační možnosti a vysoká míra flexibility – to jsou klíčové vlastnosti našich regálových systémů na podvozcích pro lehká zatížení.

Jednoduché řešení pro maximální efektivitu

V zásadě všechny regálové systémy SSI SCHÄFER lze umístit na mobilní podvozky. Funkční princip: Podvozky se pohybují pomocí kliky nebo motoru, což znamená, že je zapotřebí pouze jedna obslužná ulička pro rychlý přístup ke všemu skladovanému zboží. Místo ušetřené menším počtem uliček je zárukou vysoké úrovně nákladové efektivity, neboť toto řešení umožňuje zvýšit prostorové využití v kanceláři, dílně nebo skladu bez potřeby nákladného rozšiřování provozu a navíc optimalizuje vaše interní procesy zkrácením času potřebného na přepravu.

  • Aplikace pro regálové systémy na podvozcích určená pro malá zatížení

 

Naše regálové systémy na podvozcích pro malá a středně velká zatížení se dodávají ve 3 verzích, v závislosti na skladovaném zboží a požadavcích.

  • Kolejnicový systém pro manuální pohon: Kolejnice jsou ukotveny v podlaze, a proto je tento model vhodný i pro vysoké a úzké regály.

  • Manuální pohon pro bezkolejový systém: Při instalaci systému není potřeba měnit stávající podlahu, a proto lze bezkolejové řešení snadno instalovat prakticky na jakémkoli stávajícím povrchu. Ideální řešení pro speciální nebo vyhřívané podlahy.

  • Elektrická hnací jednotka: Tento model mobilních regálových systémů pro malé zatížení se používá především u regálů s vyšším zatížením. Bezpečnostní zařízení zajišťuje bezpečný provoz vsouladu spříslušnými zásadami a předpisy bezpečnosti na pracovišti. Konstrukce a funkce tohoto moderního řešení podporuje příjemné a uživatelsky přívětivé pracovní prostředí.
Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení
  • Leichtlast Verschieberegale>> PDF
Případové studie
Případové studie
  • Vrtná plošina v Norsku>>PDF

Select country

Close