Bühnentragendes Regalsystem

Za tímto stojíme:

Vytváříme pořádek ve skladech a procesech skladování. Od robustních stohovacích přepravek, přes kontejnerové koncepty až po komplexní regálové a skladovací systémy: dodáváme vše z jediného zdroje. Jako finanční nezávislá skupina společností si stojíme za nejvyšší úrovní bezpečnosti produktů.  

Naše silné stránky:

Lager- und Fördersysteme von SSI SCHÄFER

Naše odborné profesionální zkušenosti nám poskytují nezávislost na standardních systémových řešeních, které jsou na trhu k dispozici. Vyvíjíme inovativní produkty a řešení na míru, která poskytují našim zákazníkům efektivní možnost organizování svého zboží při skladování a přepravě. V oboru dopravníkových systémů jsme předním poskytovatelem řešení, obzvláště na takových trzích, jako jsou farmaceutický, kosmetický a multimediální průmysl.

Výhoda pro vás:

Produktová řada SSI SCHÄFER zajišťuje našim zákazníkům krátké, přímé trasy k výrobkům a řešením. Naše odborné znalosti jim poskytují na míru uzpůsobené inovativní metody implementace projektů. Naše komplexní síť poboček a přítomnost na celém světě zaručuje, že budeme vždy a všude po ruce.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Vybrané referenční projekty

Select country

Close