Poskytujeme uzpůsobené, nákladově efektivní, vysoce kvalitní produkty bez dlouhého čekání: Toto je výzva dnešního trhu pro společnost, která chce využít výhod před konkurencí. Jak eliminujete plýtvání, zkrátíte časy průchodu a zvýšíte úroveň produktivity? Toto jsou témata, která jsou v rámci zeštíhlené výroby projednávána nejvíce.

Při hledání potenciálních úspor se jako osvědčená strategie ukazuje „zeštíhlený management“, který vede ke zvýšení výkonnosti výroby a snížení nákladů. Termín „zeštíhlená výroba“ není samostatně stojící koncept, ale spíše filosofie, která se snaží eliminovat zbytečné pracovní procesy, vyhýbá se vytváření odpadů při výrobě pomocí inteligentnější organizace práce. Filosofie, kterou společnost SSI SCHÄFER považuje za princip.

Lean Production

Na základě dotazu: Co zákazník potřebuje? je implementace zeštíhlené struktury prováděna na základě principů společnosti Toyota. Zde spočívá hlavní přístup v optimalizaci hodnotového řetězce celého výrobního systému. Dosažený stav je pak trvale testován, aby bylo dosaženo další optimalizace.

Pouze málo lidí si však uvědomuje, co zeštíhlené procesy a jejich nastavení v celém řetězci přidané hodnoty ve skutečnosti znamenají. Společnost SSI SCHÄFER to ví. Jako přední poskytovatel systémů na trhu s vnitropodnikovou logistikou nabízíme řešení, která jsou zeštíhlenou výrobu požadována. Bez ohledu na to, zda je vaše společnost korporací, firmou střední velikosti nebo malou dílnou - zvýšíme vaši efektivitu.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Další informace
Další informace
  • Hlavní katalog:
    Kapitola vybavení dílen a závodů
    >> PDF
  • Zařízení dílen, továren a závodů>>PDF
  • safe@work>> PDF

Select country

Close