Systémy větrných elektráren jsou vyráběny v malé vesnici Liebenscheid v oblasti Westerwald v Německu od podzimu 2008. Pouze před několika měsíci, přímo v místě u regionálního letiště Siegerland  a pouze několik kilometrů od dálnice BAB 45 se společnost Fuhrländer AG, Waigandshain přesunula do nových výrobních prostor s novou administrativní budovou. Produktová řada společnosti ji přiřazuje mezi jednoho z osmi nezávislých mezinárodních výrobců systémů větrných elektráren. Dalším klíčovým prvkem společnosti: Integrovaný přístup, pokrývající nejenom řadu ekologických výrobků, ale také výrobní podmínky a výrobní prostředí.

„Pohybujeme se v moderním, náročném oboru podnikání. Ztohoto důvodu design, vybavení a atmosféra vnašem novém výrobním a administrativním sídle musí odpovídat charakteru, který bude vytvářet pohodlné pracovní prostředí a okolí.“

Joachim Fuhrländer, výkonný ředitel společnosti Fuhrländer AG

Smlouva na odpovídající vybavení kanceláří ve výrobní hale a administrativní budově a pro nové paletizační a skladovací systémy drobných součástí ve výrobní hale byla udělena společnosti SSI SCHÄFER.

V nové administrativní budově společnost Fuhrländer AG bylo moderním kancelářským nábytkem vybaveno 130 pracovišť. Komplexní výzva byla realizována individuálně navrženými standardními systémy a inteligentním výrobním systémem. Společně s policovými systémy a součástmi dodanými pro sklad ve výrobní hale společnosti Fuhrländer  toto vedlo k vytvoření komplexního celkového řešení.

Konferenzräume der Fuhrländer AG

Pro společnost SSI SCHÄFER to nebyl projekt, který by prováděla každý den. Společnost Fuhrländer měla velmi specifické představy a jmenovala architekta, Rudolfa Sauerlanda, který specifikace převedl do naplánování designu budovy a interiéru s velmi vysokými estetickými požadavky. Kromě několika individuálních řemeslných děl, například na míru zhotovenými stěnami ze skříní v návštěvní místnosti nebo recepčního pultu a jedné skříně v recepci administrativní budovy se řešení týkalo obzvláště veškerého nábytku, který byl vyroben a dodán společností SSI SCHÄFER.

Při intenzivní diskusi mezi architektem, společností a SSI SCHÄFER bylo pečlivě naplánováno vybavení místností a příslušná modelová řada byla vybrána z katalogu kancelářského vybavení společnosti SSI SCHÄFER. Nakonec byly vzhledové prvky uzpůsobeny designu celé budovy podle plánu architekta a sladěny podle detailů vlastního zařízení.

Během jednoho měsíce bylo implementováno naplánování a konečné uspořádání u zákazníka, šest týdnů zabrala výroba, jeden týden montáž.

„Každá pracovní stanice byla vybavena stejným funkčním kancelářským nábytkem - pokud jde o počet i systémovost. Na jednu stranu bylo naplánováno, aby každý člen personálu mohl najít cestu ke své práci z každého pracoviště. Na stranu druhou jsme se chtěli vyhnout tomu, aby jednotlivá pracoviště byla lepší nebo horší, pokud jde o vybavení, například podle hierarchie společnosti.

Arbeitsplätze bei Fuhrländer AG

Od managementu až po poslední pracoviště nabízí stejný kancelářský nábytek od společnosti SSI SCHÄFER ve městě Liebenscheid  optimální funkční uspořádání pro moderní pracoviště.

Stoly byly vybrány ze systémovéřady Planova 2. 500. Kromě toho jsou použity pracovní stoly s oblou pracovní deskou s rohy 45° pro volitelné spojení sdalšími prvky. Další prvky, například přidání stupně pro počítačovou tiskárnu, flexibilní kabelovody nebo kanály pod deskami stolů zaručují, že tento systém stolů splní požadavky směrnice EU na bezpečnost při práci a otevře mnoho možností případného využití. Řada stolů vpěti malých konferenčních místnostech je sestaveny zmodelové řady Plantec/ST17. Speciální důraz: skryté zásuvky. Vnejvětší konferenční místnosti jsou také zapuštěné, do na míru zhotovených stolů. Podle typu použití mohou být použity pro 38 a 60 osob. Kromě toho jsou do stropu místnosti integrovány dva promítací přístroje.

Souhrn od našeho zákazníka ve společnosti Fuhrländer:

„Design a implementace projektu, stejně jako kvalita a standardizovaný vizuální dojem kancelářského nábytku od společnosti SSI SCHÄFER vedla k tomu, že smlouvu dostali oni.“

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close