Hledáte řešení pracoviště pro třídění objednávek, které by mohl personál používat a dosahovat maximální výkonnosti? Pokud ano, je pro vás správným partnerem společnost SSI SCHÄFER.  Díky našim odborným znalostem v oboru ergonomie, systémů pracovišť, dopravníkových systémů a automatizace skladů jsme dokonalým partnerem pro integraci manuálních nebo poloautomatizovaných pracovišť pro třídění objednávek.

  • Pick-to-Tote-Arbeitsplatz für Ware-zum-Mann-Kommissionierung
  • Behälter-Kommissionierung mit Pick-to-Tote

Příjem pro dopravu

Třídění objednávek do přepravek

Naše ergonomicky optimalizované pracoviště Příjem pro dopravu byl navržen specificky pro tento úkol a implementuje toto zboží tak,a by proces příjmu objednávek byl obzvláště efektivní. Díky jednoduchým pokynům pro uživatele a monitorování cílových bodů je zajištěna nejvyšší množná kvalita příjmu objednávek.

Příjem do zásobníku

Hlavní třídění objednávek

Díky našemu systému pracoviště pro příjem objednávek do zásobníku probíhá třídění objednávek zboží velmi rychle: Pomocí řešení Příjem do zásobníku lze přijmout současně až 14 objednávek!

Další informace o systémech Příjem pro dopravu a Příjem do zásobníku naleznete v části Logistické systémy:

Ergonomický koncept pro vyšší produktivitu

Další speciální vlastností našeho pracoviště Příjem pro dopravu je ergonomický koncept ergonomics@work!®, Chytře navržená posloupnost uchopení „shora dolů“ snižuje pracovní zatížení. Kontaktní povrchy jsou zhotoveny z příjemného dřeva zakrývajícího studený kov a proto přispívají k produktivitě našich zaměstnanců.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close