Pro efektivní přepravu zboží mezi výrobnímy místy je zapotřebí mít ergonomicky navrženou dopravníkovou technologi. Kromě balicích a montážních stolů dodává společnost SSI SCHÄFER také veškerou dopravníkovou technologii, která navzájem propojuje individuální pracoviště. Propojení montážních stanic s technologií poháněných dopravníků má výhody v tom, že se zaměstnanec může koncentrovat na montážní práci a nemusí se starat o dopravu produktů.

Verkettete Arbeitsplätze zur Steigerung der Kommissionierleistung

Flexibilní použití je charakteristikou inovativní dopravníkové technologie společnosti SSI SCHÄFER. Bez ohledu na to, zdali dopravujete kartóny nebo přepravky, bez ohledu na velikost - od základní délky 180 mm budou vaše výrobky rychle dopraveny na místo.

Vysoká propustnost a výkonnost (až 6000 jednotek/hodinu) v oblasti třídění zaručuje rychlé zpracování objednávky. Inteligentní logistická řešení zajišťují konzistentní pohyb přepravek.

Nákladově efektivní je konkurenční výhoda:
 • Vysoká produktivita a efektivita díky vysokému výkonu, spolehlivé technologie a proměnné aplikace (technologie přepravy přepravek a kartónů)
 • Jednoduchá, modulární struktura systému
 • Extrémně tichá funkce
 • Vysoká ziskovost díky nejmodernějším výrobním technologiím
 • Jednoduchá údržba
Ergonomische Arbeitsplatzsysteme von SSI SCHÄFER
Zvýšená efektivita díky odpovídajícímu prostředí

Díky ergonomickým systémům pracovišť od společnosti SSI SCHÄFER můžete snížit chybovost a zkrátit čas zaškolení personálu. Individuální montážní stoly mohou být snadno propojeny díky naší flexibilně konfigurovatelné dopravníkové technologii. Tím je zaručena efektivní doprava a váš personál se může plně koncentrovat na montážní práce.

Pokračujeme ve vývoji celé řady ergonomických řešení. Například v oboru tichých technologií. Používá se k vybavení specifických částí nebo celého systému extrémně tichým zařízením.

Pokud chcete získat informace o dalších osvědčených nákladově efektivních výhodách a ergonomických pracovištích a chcete znát, jak jich může specificky vaše společnosti využít, promluvte si snámi.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Další informace
Další informace
 • Hlavní katalog:
  Kapitola vybavení dílen a závodů
  >> PDF
 • Zařízení dílen, továren a závodů>>PDF
 • safe@work>> PDF

Select country

Close