Systémy stolů společnosti SSI SCHÄFER kombinují současný, funkční a ergonomický design s vysoce kvalitní konstrukce a vynikající peněžní hodnotou.

V samém srdci naší produktové řady jsou různé systémy stolů, každý znich má svůj základní design. Mnoho znich je k dispozici s barevnými vnitřními bočními panely, které dodávají designu unikátní atraktivní vzhled.

Řada konferenčních stolů a kontejnerů je dostupná v mnoha barvách, které poskytují dokonalý vzhled celému systému. Prohlédněte si příklady designu, které ilustrují některé typické uspořádání kanceláří.

  • PŘEHLED
  • PLANTEC
  • COMBITEC
  • PLANOVA
  • NOVATEC
  • YAZZO
  • KONTEJNER
  • PŘÍDAVNÉ PRVKY
PLANTEC Tischsystem

PLANTEC - ořezáno na základy, ale přesto sbohatou variabilitou.

COMBITEC Tischsystem

COMBITEC s variabilní řadou geometrií desek umožňuje uzpůsobit vaše zařízení optimálně podle potřeby moderního pracovního prostředí.

PLANOVA Tischsystem

PLANOVA 2500 poskytuje výhody kompletního nábytkového řešení.  Může být rozšířena mnoha různými způsoby a nabídnout efektivní ergonomii a ideální vhodnost pro počítačové pracovní prostředí. Barevné pásy zdůrazňují vysoce kvalitní estetiku. Robustní konstrukce rámu se stojany z C profilů zaručuje dlouhou provozní životnost.

NOVATEC Tischsystem

NOVATEC je vysoce kvalitní řada pro náročné individualisty. Nadčasově elegantní design nabízí maximální funkčnost a ergonomii.

YAZZO Tischsystem

SYAZZO je design a style čelem i středobodem: Usměrněná, tvarovaná základna propůjčuje systému výjimečně stylizovaný dotek. Uzpůsobitelné horní díly a horní díly zhotovené ze skla podtrhují vysoký standard designu.

CONTAINER Tischsystem

Naše stylové zásuvkové díly poskytují dokonalý doplněk pro naše systémy stolů. Ty jsou koordinovány s řadami stolů v materiálovém a barevném provedení a proto je možné je kombinovat různými způsoby.

Anbauelemente für Tischsysteme

Rozšiřte své pracovní prostředí doplňky a spojovacími prvky, které lze použít pro všechny systémy stolů. Rozsáhlý výběr geometrických variant umožňuje flexibilní uzpůsobení pro individuální aplikace a uspořádání místností.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close