Na průměrném pracovišti ve skladu se celkově každou směnu přesouvá zboží vážící více než tunu. Se stovkami pohybů a přístupy za hodinu bezpochyby velmi záleží na efektivitě, kvalitě a rychlosti. Pracoviště ergonomics@work!® od společnosti SSI SCHÄFER dosahují nákladových úspor € 50 až 200 denně a tedy i vynikající návratnosti investice.

Pracoviště jsou vytvářeny specificky pro příjem zboží podle konceptu ergonomics@work!® a dosahují dokladovaného 15% nebo vyššího zvýšení produktivity se souvisejícími úsporami nákladů. Kromě toho systém velmi přispívá ke snížení fyzické námahy, což byl velmi důležitý faktor pro prostory příjmu zboží.

Získejte další informace o optimalizovaných pracovištích příjmu zboží od společnosti SSI SCHÄFER.

Při třídění objednávek s manuální manipulací se zbožím je ergonomie pracoviště kritickým faktorem určujícím úroveň výkonnosti. Pouze společnost SSI SCHÄFER má pracoviště, kde jsou položky přiváděny pod úhlem, takže se s nimi snadno manipuluje a uživatel není veden pouze ukazateli, displeji a světelnými mřížkami s dokonalou ergonomií, ale také je chráněn před nesprávným použitím. Z tohoto důvodu bylo ve specifických průmyslových aplikacích dosaženo 700 až 1.000 odběrů/hodinu s konceptem ergonomics@work!® pracovních stanic třídění objednávek od společnosti SSI SCHÄFER, nejedná se pouze o teoretickou hodnotu.

Získejte další informace o široké škále pracovišť pro třídění objednávek využívajících koncept ergonomics@work!®.

Jedním z nejnáročnějších procesů skladové logistiky je zpracování vráceného zboží. Obzvláště při obchodování na dobírku je toto stejně důležité, jako příjem zboží a třídění objednávek. Proto společnost SSI SCHÄFER poskytuje řešení vsouladu skonceptem ergonomics@work®.

Získejte další informace o inteligentní integraci podprocesů při manipulaci s vráceným zbožím díky inovativním a ergonomickým pracovištím.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Další informace
Další informace
  • Ergonomický systém pracovišť>>PDF

Select country

Close