Za tímto stojíme:

Verkettete Arbeitsplätze

Následující platí pro oblast prodeje i pro komerční a obchodní pracoviště: Je to výsledek, na kterém záleží. V centru všeho stojí lidé. Pracovní prostředí proto musí splňovat potřeby personálu a zároveň zůstat vysoce efektivní.

Z tohoto důvodu vyvíjíme a vyrábíme řešení, která jsou ergonomická a která zvyšují výkon. Jako výrobce kompletní řady výrobků rovněž kombinujeme individuální a inovativní produkty s nejvyšší úrovní služeb.  

  • Werkstatteinrichtungen
  • Büroeinrichtungen

Naše silné stránky:

Naše výrobky jsou vyráběny výhradně v našich výrobních zařízení, naše konzultační služby jsou uzpůsobeny specifickým situacím a zaměřují se na řešení, která jsou po ruce.

Od skříní pro materiály až po skříně pro nástroje a stroje, od zásobníků pro malé součásti až po kompletní regálové systémy, od pracovních stolů po přepravní zařízení a žebříky, od vybavení jídelen po vybavení kancelářských budov až po podlaží pro vedení podniku - naše prakticky orientované zařízení a vybavení se dodává ve formě kompletního systému.

Ergonomická optimalizace našich produktů je považována ve společnosti SSI SCHÄFER za samozřejmost.

Ergonomie jako základ pro zvyšování efektivity je tradičně centrem našich produktů a služeb: Přepravka Lagerfix je nyní celosvětově známým klíčovým produktem společnosti SSI SCHÄFER a zajišťuje pořádek na komerčních pracovištích již od roku 1953.

Výhoda pro vás:

Vyšší úroveň produktivity a vyšší efektivita výsledků práce díky inovacím a ergonomii na pracovišti.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Další informace
Další informace
  • Hlavní katalog:
    Kapitola vybavení dílen a závodů
    >> PDF
  • Zařízení dílen, továren a závodů>>PDF
  • safe@work>> PDF

Select country

Close