To je naše strategie jak na poli logistických projektů, tak i v sektorech „dílen a závodů“ a „techniky pro odpady“. Skupina firem SSI SCHÄFER využívá nejmodernější výrobní procesy v našich výrobních systémech s nepřekonatelnou výší přidané hodnoty. Jsme předním výrobcem celkových řešení v mnoha odvětvích. Naše schopnosti spolu se zajištěním kvality zvyšují efektivitu našich zákazníků a zajišťují účinnou funkčnost našich intralogistických projektů.

SSI SCHÄFER se vždy soustředí na koplexní řešení. Využíváme mnoho let zkušeností získaných z mnoha projektů všech velikostí. S využitím velmi kvalitních dílů a inteligentního řízení vyvíjíme a zavádíme systémy, které zvyšují efektivitu našich zákazníků. Klíčovou roli zde hraje komunikace a kompatibilita všech součástí.

Úspěchu lze dosáhnout pouze za předpokladu, že máte rozsáhlé odborné znalosti a k dispozici širokou řadu řešení. Každý zákazník je jiný a SSI SCHÄFER dokáže přizpůsobit svou nabídku tak, aby vyhovovala potřebám všech zákazníků. Široké portfolio výrobků a dostupných řešení umožňuje firmě SSI SCHÄFER vybrat, jako žádné jiné, to nejefektivnější řešení a komplexně jej implementovat pro efektivní řízení intralogistiky z jednoho zdroje.

Pro jednotlivé dílny a závody, v komerčních a prodejních sektorech, nabízíme produkty a řešení, která přinášejí větší efektivitu, a tím pádem i vyšší produktivitu.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close