Kvalita je u mnoha výrobků a služeb rozhodujícím kritériem nákupu. Proto SSI SCHÄFER dbá na dodržení nejvyšší kvality procesů při vývoji a výrobě systémů, dílů a řešení, která umožňují našim zákazníkům být efektivnější a konkurence schopnější. Nejen díky této strategii jsme se v posledních desetiletích stali světovým lídrem v intralogistice.

Tento úspěch je bezesporu výsledkem procesu neustálého vývoje a inovací. Již několik let se řídíme systémem kvality pro řízení našich vnitřních procesů vedoucích k zvyšování kvality, který podporuje naše ambice dodávat nejlepší možné služby.

Abychom tyto ambice potvrdili i okolí, rozhodli jsme se, aby naše řízení kvality bylo ohodnoceno nezávislým orgánem udělujícím certifikáty kvality. Získaný certifikát můžete vidět v pravém sloupci.

ISO 9001

Kvalita je pro nás samozřejmě více než dodržování norem. Jsme spolehlivým partnerem pro naše zákazníky a dodavatele a zakládáme si na dlouhodobé vzájemné spolupráci. Proto při dodržování kvality je pro nás důležité následující:

  • neustálé zdokonalování systému řízení kvality
  • zlepšování vnitřní a vnější komunikace
  • pravidelné tréninky a školení našich zaměstnanců
  • vývoj výrobků a služeb, které slouží potřebám našich zákazníků
  • kvalitně odvedená práce ve všech oblastech
  • zvyšování spokojenosti našich zákazníků

Vedle ISO 9001 jsme získali i další certifikáty (ISO 14001 a OHSAS 18001), které potvrzují vysokou kvalitu standardů naší výroby a poskytují naším zákazníkům jistotu spolupráce s renomovanými odborníky.


česky


anglicky


V případě Vašich dotazů ohledně našeho systému řízení kvality, vyplňte prosím kontaktní formulář.

ISO 9001 Zertifikat
QM certificates
Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close