SSI SCHÄFER patří již řadu lez mezi přední evropské společnosti, co se týká využívání výrobních procesů šetrných vůči životnímu prostředí. Uvědomujeme si naši odpovědnost a snažíme se o maximální soulad s životním prostředím při vývoji, výrobě a likvidaci produktů. Důkazem našeho ekologického chování jsou různá ocenění a granty od několika organizací, včetně grantu od EU v rámci projektu LIFE.

Ochrana životního prostředí patří mezi významné podnikové zásady a je posuzována u všech procesů ve firmě. Ve spolupráci s našimi zaměstnanci dbáme na to, aby všechny naše produkty a výrobní a podnikové procesy byly co nejšetrnější vůči životnímu prostředí.

Jako společnost s desítkami let zkušeností v oblasti techniky pro odpady a recyklaci zajišťujeme, aby recyklování již nikdy nebylo nákladnější, ale naopak jednodušší a hlavně efektivnější, a to jak pro naše zákazníky tak i pro naše interní nakládání s odpady.

Umweltschutz-Logo SSI SCHÄFER

Výzkum zaměřený na hledání nových řešení a vylepšení výrazně podporuje náš závazek ochrany životního prostředí. Svou odpovědnost vůči životnímu prostředí bereme skutečně vážně, a proto naše standardy dokonce převyšují zákonem stanovené povinnosti.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close