Vzhledem k rozsahu certifikovaných služeb vám můžeme nabídnout ucelený balíček řešení pro projekty založené na IT, které sahají od konzultací optimalizace procesů a technických IT hardwarových komponentů až k provádění a přizpůsobení logistických produktů SAP - a to vše z jednoho zdroje.

Naše nabídka služeb

  • kompletní logistická řešení od certifikovaného partnera SAP
  • odborné znalosti v oblasti poskytování modulárních řešení pro manuální i plně automatizovaný sklad
  • logistické kompetence v modulech SAP LES/TRM a EWM
  • řešení jednoduchých i složitějších úkolů
  • řešení SAP jak pro malé a střední podniky, tak i pro globální hráče
  • transparentní procesy a odstranění rozhraní
  • rozsáhlé poradenství při plánování vašich logistických IT
  • zohlednění pomocných a následujících procesů
  • analýza účinků na sousední moduly ERP

Certifikované odborné znalosti systému SAP

Jako strategický servisní partner SAP vás podporujeme při výběru, zavedení a provozování produktů SAP a prokazujeme svou odbornost v mnoha úspěšných implementacích v různých průmyslových odvětvích. Prostřednictvím certifikace jsme ještě blíže zapojeni do rozvoje a certifikace procesů řešení balíčků SAP pro jednotlivá odvětví. Naši zákazníci také těží z vysoké míry bezpečnosti a mají zkušeného a certifikovaného realizačního partnera s nejnovějšími technologiemi a nabídkami v oblasti IT dovedností.

Vaše požadavky definují náš výkon

V závislosti na vašem konceptu skladu nabízíme různé služby a řešení, abychom naplnily vaše očekávání a projekt byl úspěšný. Dle zadání použijeme SAP řešení SAP Extended Warehouse Management (EWM) nebo SAP LES/TRM. Na požádání pro Vás převezmeme kompletní implementaci řešení SAP, od počáteční konfigurace přes úplné přizpůsobení až k rozvoji jednotlivých rozšíření a zavedení všech systémových rozhraní, které jsou nezbytné pro specifické požadavky vašeho projektu.

Úhel rozhledu 360° = 100% řešení

V rámci našeho profesionálního poradenství vám pomůžeme vybrat to nejefektivnější softwarového řešení, které zohledňuje vaše požadavky na logistiku a IT strategie. Struktura a interakce mezi procesy jsou jádrem každého úspěšného projektu. Analyzujeme a optimalizujeme vaše logistické funkce s cílem vytvořit pružné SCM procesy pro vás, vaše zákazníky a dodavatele, prostřednictvím efektivní vertikální a horizontální integrace, která může dokonce přesáhnout rámec samotného systému. Přidaná hodnota není vytvořena pomocí jednoduchého propojení různých typů technologií a automatizace - je to specifický design, technologická integrace a konfigurace funkcí, které poskytují univerzální SAP ERP procesy, které podporují naše tvrzení, že jsme zrealizovali prvotřídní řešení. Dlouhodobé zkušenosti s komplexními EWM projekty z různých průmyslových odvětví nám umožní čerpat z celé řady speciálních a individuálních řešení. Zažijte řešení SAP na demo procesech v našem technologickém centru se sídlem ve městě Giebelstadt (DE) a získejte podrobnější informace od našich IT specialistů.

Grafik 360°
Vaše kontaktní!
Vaše kontaktní!

Andreas Simon
Head of SAP Consulting
+49 9334 979 - 5432

...nebo nám můžete poslat E-mail

Vaše kontaktní!
Vaše kontaktní!

Martin Fröschl
Team Leader SAP Projects
+49 9334 979 - 146

...nebo nám můžete poslat E-mail

SAP Partner Logo
Brožury ke stažení
Brožury ke stažení
Information on video
Voccolect und Warehouse Logistics Logos

Select country

Close