SSI SCHÄFER je, díky více než 700 softwarových specialistů a přibližně 1 400 instalovyným systémům, jeden z největších poskytovatelů logistických řešení po celém světě.

Jako váš partner rozumíme nejen vašim cílům, ale i vašim obchodním procesům. Naše dlouhobodé zkušenosti a široká nabídka služeb vám zajistí hospodárné a na míru uzpůsobené řešení.

Vždy uplatňujeme naší kreativitu, zkušenosti a mnohaletou odbornost v logistickém odvětví s inovativní a komplexní řadou výrobků a řešení. To je důvod proč dosahujeme mimořádných výsledků, které naplňují požadavky našich zákazníků jak dnes, tak i do budoucnosti.

S naším logistickým softwarem poskytujeme transparentní kontrolní a monitorovací funkce, které vyhoví vašim požadavkům na integraci našich systémů v intralogistických procesech. Pokrýváme všechny logistické oblasti ve skladech, od manuálních až po plné automatizované sklady.

Jako spolehlivý partner, vám pomůžeme najít řešení, které je pro vaše podnikání nejvýhodnější. Kvalifikovaní poradci vám vysvětlí výhody produktů WAMAS a SAP a pomůžou vám získat nejideálnější řešení, které bude odpovídat všem vašim požadavkům.

IT Solutions range
Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Select country

Close