Ergonomie am Arbeitsplatz: ergonomics@work!® Arbeitplätze von SSI SCHÄFER

Ergonomická pracoviště jsou klíčem k vysokému výkonu, dokonalé kvalitě a účinnosti a nákladové efektivitě procesů. Díky řešení ergonomics@work! ® a jeho implementaci od přejímky zboží až po výrobu a montáž přes třídění objednávek a zpracování vráceného zboží zaujímá společnost SSI SCHÄFER přední pozici. Pracoviště ergonomics@work!® svou kvalitu osvědčují každý den znovu a znovu. To znamená, že je dosahují průměrně minimálně o 20 % vyšší výkonnost a kvalitu a současně snižují náklady.

Lagerkästen aus Metall von SSI SCHÄFER

Společnost SSI SCHÄFER zná fundamentální důležitost ergonomie mnohem více, než ostatní. Známé „přepravky Schäfer“, jinými slovy přepravky Lagerfix, jsou výsledkem pečlivě navržené ergonomie. Společnost SSI SCHÄFER má nejširší a nejpokročilejší výběr ergonomických pracovišť pro sklady a tdílny.

Protože i v dobách hi-tech automatizace skladů je nadále určujícím faktorem kvality, propustnosti a času dodávek lidská výkonnost. Bez ohledu, zda se jedná o sklad, výrobu nebo kancelář jsou klíčové úkoly v řetězci přidané hodnoty stále realizované samotným personálem.

Koncept ergonomics@work!® zahrnuje kromě jiného následující:
  • Nižší úsilí při manipulaci s materiálem
  • Optimální uspořádání ovládacích prvků a displejů
  • Zřetelné, jednoduché a logické vedení uživatele při obsluze
  • Přirozený, na dotek přívětivé a přesto robustní materiály
  • Nízká hlučnost provozu
  • Integrovaná detekce chyb a podpora při odstraňování poruch

 

Další informace o inovativních ergonomických pracovištích od společnosti SSI SCHÄFER získáte v:

Koncept ergonomics@work!® bere v úvahu skutečnost, že ergonomie sahá mnohem dále, než k pracovišti. Tichá dopravníková technologie od společnosti SSI SCHÄFER je ideálním řešením redukce hluku u dopravníků okolo pracoviště. Dalším příkladem jsou naše manipulační systémy; ty snímají fyzicky náročné a monotónní činnosti zbeder vašeho personálu.

Koncept ergonomics@work!® získal rovněž místo v řešení IT od společnosti SSI SCHÄFER. Intuitivní obsluha a uspořádání obrazovky jsou navrženy podle ergonomických principů, díky tomu je snazší nejenom orientace a přehled; taková řešení rovněž snižují časy pro zaškolení a zabraňují nesprávnému použití a urychlují obsluhu.

Ano, mám zájem!
Ano, mám zájem!

Pokud vás zajímají bližší informace, klikněte zde.

>>>

Produkt-Video

Select country

Close