Robotiksysteme zur Palettierung

Automatickou paletizaci lze použít buď ve spojení s robotickou rukou, a nebo s portálovými roboty. SSI SCHÄFER nabízí komplexní řešení pro vytvoření palety odchozího zboží nebo kontejner na kolečkách na konci třídění objednávek.

Využijte výhody perfektně sladěných komponentů. SSI SCHÄFER nabízí vybavení pro efektivní řízení intralogistiky z jednoho zdroje, od nosičů přes dopravníkovou techniku až po automatizované sklady.

Paletizované a zabezpečené v jednom kroku

Celkové řešení obsahuje balicí software pro výpočet vytvářené palety, paletizační roboty a integrované zařízení pro upevnění nákladu, které se u palet skládá z napínacího navíječe a u kontejnerů na kolečkách z vodorovného páskovače. Při tomto procesu se zabalené palety a kontejnery na kolečkách nemusejí přesunovat, a proto lze prakticky vyloučit riziko spadnutí nebo sklouznutí balíků před upevněním nákladu.

Balicí software je určen primárně k udržení stability nakládané palety, ale i k dosažení optimální úrovně plnění. Abychom mohli prakticky realizovat softwarové požadavky pomocí robotů, robot a zachycovač se svými stupni volnosti jsou konstruovány tak, aby se mohly zabalené jednotky balit ze všech čtyřech stran, odprostřed palety směrem ven.

Zabalené položky se bez zastavení přepraví do speciální přepravní polohy, která má současně funkci překlopení a která zvedá spadané produkty.

Přemístění v podobě přesného umístění do cílové polohy a přesné usazení pomocí rychlého zatažení hrotu zachycovače oproti přidržovací tyči umožňuje dosahovat rychlosti balení vyšší než 800 zabalených jednotek za hodinu.

Výhody

  • Zabalené jednotky lze ukládat ze všech čtyř stran palety
  • Lze prakticky zamezit spadnutí nebo sklouznutí zabalených jednotek.
  • Přeprava zabalených jednotek probíhá bez zastavení ze speciálního přepravního bodu.
  • Integrovaná funkce překlopení v přepravní poloze, která znovu umisťuje spadnuté produkty
  • Rychlost balení vyšší než 800 jednotek za hodinu.
Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Video
Oborově zaměřené reference

Select country

Close