Depalettierung

V podobě integrace automatizovaných řešení pro depaletizaci s využitím robotické techniky SSI SCHÄFER nabízí konzistentní zavedení automatizovaného procesního řetězce pro vychystávání v rámci třídění objednávek. V tomto směru můžete těžit z široké řady nabídek SSI SCHÄFER. Realizujeme provozy, které bezproblémově fungují jako celek a jejichž komponenty jsou perfektně vzájemně sladěné.

Díky spojení tří spolehlivých a vyzkoušených zásad upínání, technologie „podtlakového vícenásobného upínání“ a podtlakové komory s mechanickým způsobem upínání je naše depaletizační řešení velmi dynamické, funkčně bezpečné a současně zajišťuje šetrnou manipulaci sprodukty.

Robotiksysteme von SSI SCHÄFER

Velmi univerzální technologie, flexibilní použití

Na základě produktů, které skladujete, vychystáváte a expedujete lze přizpůsobit dynamické parametry, jako jsou rychlost a akcelerace, a parametry podtlaku při upínání, jako jsou proudění vzduchu a upínací síla. Tato produktová data s přiřazenými parametry se ukládají do řídicího systému. Podle výšky produktu lze rovněž pomocí pneumatických manžet nastavit protější desku.

Funkční princip

Pomocí proudění vzduchu v podtlakové komoře se zvednou všechny mezivrstvy a po umístění depaletizační vrstvy do bodu podtlaku přepraví stůl do připraveného kontejneru nebo na pás.

Plastové přepravky lze rovněž snadno zpracovávat pomocí principu mechanického upínání. Flexibilita zachycovače nevyžaduje výměnu nástrojů, ani při častých změnách produktů.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Video
Oborově zaměřené reference

Select country

Close