Používáte ve skladu kontejnery na kolečkách nebo pro nepřetržitou přepravu zboží a chtěli byste je efektivněji integrovat do celkového systému?

S dopravníkovými systémy pro kontejnery na kolečkách od SSI SCHÄFER to je snadno proveditelné. Stejně jako u všech našich dopravníkových produktů i zde klademe největší důraz na osvědčenou kvalitu a maximální kompatibilitu komponentů. Jedině takto můžeme zajistit bezproblémový a efektivní provoz v rámci celkového systému.

  • Rollcontainerfördertechnik (RCFT)
  • Rollcontainerfördertechnik (RCFT) in der Nahansicht

 

Vysoká úroveň automatizace pro maximální průchodnost

Dopravníkové systémy pro kontejnery na kolečkách jsou obzvláště důležité, když jsou připojeny k automatizovaným skladovacím systémům používajícím balicí a třídicí technologii, jako např. Schäfer Case Picking.

Zavedení dopravníkové techniky kontejnerů na kolečkách a přímého automatického vkládání nebo balení zboží na kontejnery na kolečkách znamená další krok k podstatnému zvýšení průchodnosti.

Máte-li zájem o dopravníkové systémy kontejnerů na kolečkách, SSI SCHÄFER vám může dodat všechny komponenty potřebné k vytvoření efektivního systému. S našimi mnohaletými zkušenostmi vám nabízíme kompletní služby – od plánování a konzultace přes technologii až po systémy řízení, a k tomu integraci všech komponentů z jednoho zdroje a vlastní výroby.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení

Select country

Close