Hledáte-li zkušeného poradce na poli dopravníkových systémů, můžete se spolehnout na SSI SCHÄFER. Správně vám zodpovíme vaše otázky.

Fördersysteme im Lager

Intralogistické nároky lze vyřešit různými způsoby. Unikátní hloubka a rozsah služeb SSI SCHÄFER nám umožňují nabídnout vám to správné a nejúčinnější řešení z široké řady alternativ. Bez ohledu na to, zda chcete přepravovat palety, neskladné zboží nebo použité kartonové krabice.

Palettenfördersysteme in der Anwendung

Naše dopravníkové systémy rovněž integrujeme i do třídících systémů a do plně automatizovaných skladovacích systémů(např.: drobných dílů nebo paletových zakladačových systémů), které rovněž tvoří část našeho sortimentu.

Využijte naše odborné znalosti a dovednosti z mnoha mezinárodních projektů při poradenství, plánování a zavádění dopravníkového systému. SSI SCHÄFER dodává vše pro efektivní řízení intralogistiky z jednoho zdroje ‑ od zakladačů a řídicích systémů až po dopravníkovou technikou. Vysoká kvalita a kompatibilita všech našich komponentů je zárukou bezproblémového chodu celého systému, a tím i zajištěním vaší investice.

Vaše výhody:

  • Celková řešení pro efektivní řízení intralogistiky z jednoho zdroje
  • Jedinečný rozsah sortimentu řešení pro prakticky libovolný typ zboží nebo skladovou jednotku
  • Trvalá produktivita díky spolehlivým komponentům
  • Vysoká efektivita a průchodnost díky nejmodernější technologii

Na každém místě, kde lidé pracují s našimi dopravníkovými systémy, klademe důraz na ergonomické faktory. Náš ergonomický koncept ergnomics@work!® zajišťuje pohodlnější interakci s personálem, a tím i zvýšení produktivity. Navíc jsou používány plastové nebo dřevěné kryty namísto kovových a dopravníková technika snižující hlučnost.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení

Select country

Close