Pokud vaše třídění objednávek probíhá menuálně ve skladu a hledáte způsob, jak efektivněji řídit a kontrolovat své zaměstnance, radio frekvenční třídění od SSI SCHÄFER je ideálním řešením.

Stejně jako technologie, SSI SCHÄFER dodává i logistický software a kompletní propojení s vaším skladovacím systémem. Jako specialista na intralogistiku s mnohaletými zkušenostmi máme za sebou úspěšnou realizaci nespočetného množství velkých a malých projektů. Zaměřujeme se na potřeby zákazníka a dodáváme systémy, které zefektivní chod vašeho skladu a přinesou vaší firmě větší úspěchy.

Mobilní komunikace s pracovníky skladu

Mobilní uživatelská rozhraní (UIM) umožňují výměnu dat mezi jednotlivými terminály pomocí rádiového přenosu dat. Náš systém funguje na základě hardwarově nezávislých uživatelských dialogů. Radio frekvenční třídění lze zavést jako „samostatné“ řešení nebo jej lze propojit on-line s vaším systémem. Na základě rozprostřeného pásma můžete síťově připojit manuální terminály i pevně instalované terminály vysokozdvižných vozíků k centrálnímu serveru.

Mobilní UIM je ideálním prostředkem k zajištění vysoké efektivity v široké řadě aplikací.
  • Registrace příchozího zboží
  • Třídění zakázek (člověk ke zboží)
  • Skladové zásoby
  • Řídicí systémy vysokozdvižných vozíků
  • Kontroly vykládání

 

 

Kdekoli on-line: S našimi přenosnými radio frekvenčnímy terminály

Náš vysokofrekvenční terminál je připojen ke kruhovému skeneru a zaměstnanci jej mají při vychystávání na ruce. To znamená, že mohou přijímat objednávky na jakémkoli místě, na displeji přečíst si údaje objednávky a nakonec je potvrdit pomocí vysokofrekvenčního terminálu. Rádiový přenos dat do připojeného počítače probíhá přes přístupový bod.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení
  • Bezpapírové třídění objednávek>>PDF
  • SSI SCHÄFER Automatizace>>PDF

Select country

Close