Poloautomatický paralelní systém třídění (PPS) je ideální pro produkty s rychlým obratem, které nemohou být zpracovávány automaticky, a pro produkty se středně velkým obratem a pomalu se pohybující produkty. Vaši zaměstnanci při vychystávání obdrží všechny potřebné údaje přes radio frekvenční terminály, aby umístili všechny požadované artikly z kontejnerů do plnicího modulu. Plnicí šachta, do které jsou objednávky vychystávány se zobrazuje pomocí Pick-by-Light.

SSI SCHÄFER, jako dodavatel systémů, specialista a vedoucí firma na trhu intralogistiky, dodává všechny součásti tohoto systému z jednoho zdroje, počínaje přepravkami přes technologii až po řídicí software. Naše mnohaleté zkušenosti jsou zárukou rychlého zavedení a bezproblémové spolupráce všech komponentů.

Parallel Picking System - Hoher Durchsatz durch parallele Bedienung

Protože současně může více operátorů vychystávat různé objednávky do jednoho plnicího modulu, PPS umožňuje dosáhnout podstatně vyšší úrovně efektivity.

Nákladově efektivní řešení a rychlé zpracování objednávek

PPS přináší tyto výhody:
  • Nejlepší možná časová průchodnost díky paralelnímu zpracovávání
  • Efektivní zpracovávání objednávek přes programem řízenou optimalizaci objednávek
  • Vysoká kvalita pracovních stanic v zóně vychystávání díky ergonomickému designu
  • Rychlé zaškolení a vysoká kvalita vychystávání objednávek díky inteligentnímu navádění uživatele
  • Krátkodobá amortizace

S využitím PPS objednávky spravuje, řídí a kontroluje řídicí systém skladu, který lze optimalizovaně spouštět řídicím počítačem skladu. Různé objednávky jsou následně paralelně přeneseny do jednotlivých sektorů a zpracovány. Podstatného zvýšení výkonnosti je částečně dosaženo díky efektivnímu sestavování objednávek (tvoření dávek).

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení
  • Paralelní systém třídění>>PDF
  • SSI SCHÄFER Automatizace>>PDF

Select country

Close