Hledání řešení, které by vám umožnilo vychystávat jednotlivé položky? Dobrá zpráva: Našli jste ho.Křížová třídicí jednotka od SSI SCHÄFER umí třídit jednotlivé položky, např. při dávkovém vychystávání nebo vráceného zboží. Zákazníci z různých oblastí, jako např. vyřizování poštovních zásilek, textilní, potravinářský a spotřebitelský průmysl a elektronické obchodování, se spoléhají na vyzkoušené a důvěryhodné systémy SSI SCHÄFER pro třídění velkého množství různých produktů.

Split Case Picking: Quergurtsorter

Naše křížová třídicí jednotka se vyznačuje šetrností k produktům, rychlým a přesným tříděním. V místech určení lze používat kluzné i dopravníkové dráhy. Ty lze uspořádat velmi blízko k sobě a flexibilně. Vysoké rychlostí až 2,5 m/s umožňují dosáhnout výkonnosti až 10.000 položek za hodinu.

Celý systém pro naše zákazníky projednáváme a plánujeme a zajišťujeme konzistentní vedení projektu. Všechny použité komponenty pocházejí z naší firmy. Naši zákazníci profitují z SSI SCHÄFER jakožto dodavatele služeb, který zajišťuje veškeré potřeby z jednoho zdroje. Zjistíte, že úroveň našich odborných znalostí je velmi přesvědčivá.

Výhody našeho systému:

  • K produktům šetrné, rychlé a přesné třídění
  • Vysoké rychlosti až 2,5 m/s
  • Výstupní kapacita až 10.000 položek za hodinu
  • Blízké a flexibilní rozmístění kluzných a dopravníkových drah
Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Video

Select country

Close