Beispielanwendung für E-Pick

Požadujete-li vysokou spolehlivost a efektivitu při třídění objednávek ve vašem skladu, doporučujeme použít systém E-Pick.

E-Pick představuje rychlý, jednoduchý a cenově efektivní typ pracovních stanic pro vychystávání, které jsou řízeny technologií Pick-by-Light.

Je to z toho důvodu, že pomocí tohoto samostatného řešení můžete nastavovat a ovládat celý systém Pick-by-Light. Zavedení systému je uživatelsky přívětivé – od připojení  k databázi objednávek přes instalaci řídicích prvků a přiřazení míst skladování až po každodenní provoz. Nepotřebujete žádné speciální znalosti z oboru IT a ani přiděleného programátora.

S tímto systémem můžete profitovat ze zkušeností a odborných znalostí jedničky na trhu intralogistických řešení. I tato „startovací“ aplikace vám umožní poznat výhody pečlivě sladěných systémových modulů.

Malá pracovní stanice, velký výkon

E-Pick je vhodný především pro menší pracovní stanice, neboť ty se stanou nezávislými na offline třídění objednávek a sestavovacích buňkách, které mohou flexibilně reagovat na krátkodobé změny a úpravy. Nejdůležitějším prvkem je dotykový panel PC, který řídí připojené elementy určené ktřídění a dává pokyny pracovníkovi.

Podstatné zvýšení efektivity

Pečlivě propracované grafické uživatelské rozhraní vás provede všemi úkoly nastavení a konfigurace, přičemž úplné nastavení systému trvá pouze několik hodin. Budete moci rychle využívat výhod našeho systému:

  • Zvýšená efektivita třídění objednávek
  • Vyšší kvalita třídění objednávek
  • Jednoduché nastavení parametrů při zpracovávání objednávek, možnost postupného rozšíření

I když změníte logistické úkoly, E-Pick lze upravit podle nové situace během několika minut.

Rozšíření efektivní sestavovací pracovní stanice

Náš koncept pick@work představuje rozšíření systému E-Pick a je konfigurovatelný pomocí softwarového doplňku na dotykovém panelu. Systém slouží pro účinnou koordinaci sestavovacích pracovních stanic a optimalizaci komponentů a minimalizuje počet chyb. Pozice skladování dílů se rozsvěcují ve správném pořadí a následně jsou postupně sestavovány s pomocí zobrazeného průvodce, který tuto pracovní činnost řídí a zefektivňuje.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení

Select country

Close