Pokud chcete optimalizovat manipulaci se zbožím ve vašem skladu systémových podložek, náš Schäfer Tray System (STS) nabízí řadu výhod: Se systémem STS můžete nad sebe uspořádat několik vozíků. Zásuvky jsou pomocí zvedačů systému STS ukládány do regálů. Další časovou úsporu nabízí systém STS v tom, že zásuvky nejsou zvedány zespodu jako u tradičních zakladačových zařízení, ale lze s nimi pohybovat pomocí zachytávacího a odebíracího zařízení.

Díky strategickému uspořádání jednotlivých komponentů je systém STS mimořádně dynamický a efektivní a poskytuje vám velmi vysoký výkon při manipulaci se zbožím.

Optimierung der Umschlagsleistung im Tablar-Lager mit Hilfe des Schäfer Tray System (STS)
Flexibilita

Jako součást systému SCP (Schäfer Case Picking), jedna nebo, v případě podřeby, i více přepravek je odebráno ze systémových podložek a odděleno speciálními oddělovacím zařízením a následně odesláno pryč.

Vozík STS jezdí po pevné ocelové podpěře, která zajišťuje bezpečnou přepravu a optimální využití dostupného prostoru. Dopravní podpěru využívá vůz i k posunu přímo do regálu a instaluje se do kolejnice bez použití robustních montážních podpor.

V případě údržby nebo poruchy lze zprovoznit záložní systém STS. Vyvarujete se tak dlouhodobých prostojů.

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení
  • Schäfer Tray System>>PDF
  • SSI SCHÄFER Automatizace>>PDF

Select country

Close