Automatisiertes Lagersystem im Einsatz im Hochregallager

Jako dodavatel systémů s mezinárodními zkušenostmi a celosvětovou přítomností vám nabízíme podporu všude tam, kde budete chtít navrhnout cenově a energeticky efektivní intralogistická řešení. Naše technické služby, strojírenské služby, znalosti ocelových konstrukcí a řídicí technologie, pocházející od jednoho zdroje, využívající interně vyvinuté IT systémy a software, zajistí perfektní spolupráci všech jednotlivých součástí.

Naše inovativní, automatizované zakladačové systémy podporují rychlý transport materiálu a krátké přístupové doby. Ať už jsou vaše nároky jakékoli, SSI SCHÄFER vám nabídne prvotřídní koncepty a řešení.

Profitujte z těchto výhod:
  • Výborné využití prostoru díky minimálním vzdálenostem
  • Optimalizovaná manipulace se zbožím díky upravené dynamice a řadě různých pohonných jednotek
  • Snadná údržba vzhledem k použití velmi kvalitních komponentů
  • Krátké časy potřebné k smontování, díky kompaktním konstrukcím a předem připraveným zakladačovým systémům
  • Přizpůsobení vašim skladovým jednotkám pomocí speciálně navržených manipulačních zařízení

Modulární konstrukce umožňuje přizpůsobit každé řešení od SSI SCHÄFER podle požadavků zákazníka a jeho potřebám, bez ohledu na to, zda se jedná o nový, integrační nebo modernizační projekt.

Dlouhá životnost prokázaná testováním

Všechny stroje a komponenty od SSI SCHÄFER jsou předmětem mnohočetného, důkladného a dlouhodobého testování a jsou nepřetržitě dále vyvíjeny v našem technologickém centru Giebelstadt, které se rozkládá na více než 4.500 m².

Tímto způsobem zajišťujeme, že naše produkty po uvedení na trh neobsahují žádné komponenty podléhající opotřebení a jsou optimálně nastaveny tak, aby vyhovovaly všem podmínkám na trhu.

Pokud máte zájem, můžete samozřejmě navštívit naše technologické centrum a sami se přesvědčit o rozsahu našich produktů a služeb a o možnostech našich systémů.

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení
  • SSI SCHÄFER Automatizace>>PDF
  • Regály pro automatizované systémy>>PDF
  • Storage and retrieval machines>> PDF
Oborově zaměřené reference

Select country

Close