Třídění objednávek, známé i jako proces sestavování různých artiklů pro vytvoření požadovaného balíku k odeslání, je nejnáročnějším úkolem při automatizaci skladů. 90% této namáhavé a většinou stereotypní práce je stále prováděno pracovníky skladu, neboť ještě pořád nelze nahradit lidské oko a lidskou ruku.

  • Automatische Kommissionierung dank SCHÄFER Robo-Pick

To platilo až doposud, protože SSI Robo-Pick je první plně automatizovaná třídící buňka, kterou lze snadno integrovat do stávajících skladovacích struktur a která dosahuje kapacity vychystávání více než 2.000 artiklů za hodinu. Není nutné ani učit zařízení artikly určené pro vychystávání, tj. zadávat jednotlivé produkty a jejich charakteristiku a vlastnosti, a ani organizovat artikly do určité polohy.

Doposud byly všechny pokusy o automatizované třídění neúspěšné kvůli nedostatku flexibility při zpracovávání zakázky. SSI SCHÄFER dosáhla technologického průlomu pomocí inovativní kombinace zpracovávání zakázky v 3D a 2D. Zpracovávání zakázky u systému SSI Robo-Pick není nijak rušeno produkty položenými v několika vrstvách nebo v šikmých polohách, artikly s temně černou barvou, kulatými produkty nebo asymetrickými či kuželovými balíky. Velmi významná je skutečnost, že jednotlivé produkty nemusíte nijak programovat a ani zaznamenávat jejich vlastnosti. SSI Robo-Pick využívá stávající rozdělení přepravních jednotek a artiklů v automatizovaných skladech a zajišťuje tak, že zákazník obdrží správné artikly. Specifický artikl je vždy přidělen ke každému kartonu, systémové podložce nebo přepravce, jinými slovy ke skladové jednotce.

Díky tomu SSI SCHÄFER nedosahuje pouze technologického průlomu, ale i nepřekonatelného poměru cena/výkon. Toto je rozhodující faktor v SSI SCHÄFER: Trvale udržitelné inovace s rychlou návratností investic.

  • Více než 2.000 vychystání/hod
  • Rychlá návratnost investice
  • Vysoká kvalita vychystávání
  • Rychlé zpracování objednávky
  • Lze použít i jako buňka pro vychystání a zabalení

Použití SSI Robo-Pick není omezeno pouze na proces vychystávání objednávek. SSI Robo-Pick je ideální i například pro manipulaci s vrácenými položkami. Význam této logistické oblasti neustále roste, zejména  na trhu poštovních objednávek.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení
Best product at LogiMAT 2011

Pick and place robot

Select country

Close