Chcete optimalizovat vaši distribuční logistiku v potravinářském průmyslu? Potom potřebujete systém SCP, který zajistí efektivní a automatické zásobování vašich prodejen. Systém SCP představuje několikrát přidanou hodnotu.

Automatizované procesy minimalizují potřebnou pracovní sílu a zvýší rychlost dodávek. Díky počítačem řízeným operacím zajišťujícím optimální kapacitu a statiku paletových operací s využitím robotické techniky omezíte množství poškozeného a ztraceného zboží – a s tím souvisejících vrácených položek. A vzhledem k maximálnímu využití nákladového prostoru snížíte i náklady na energie a dopravu.

S naším balicím softwarem, který zajišťuje optimální využití objemu a vytvoření stabilního a dobře skladovatelného balíku, se můžete spolehnout na celkově vyšší efektivitu a nižší celkové náklady.

Bezproblémová automatizace jako celkový koncept

Náš konzistentní, plně automatizovaný koncept SCP pro vaše produktové jednotky systémových položek zaznamenává všechny fáze – od vstupu zboží až po jeho výstup.

  • Manuální nebo automatizované zásobování ze zásobovací prodejny (využívající vysokozdvižné vozíky nebo zakladačové systémy).
  • Automatizované depaletizování palety výrobce v jednotlivých vrstvách
  • Automatické přechodné skladování palet ve vysoce dynamických vyrovnávacích systémech
  • Automatické třídění objednávek a specifické řazení jednotlivých produktů (beden)
  • Automatické paletizování a zajištění palet (paleta nebo kontejnery na kolečkách)

To znamená, že náš inovativní řídicí systém funguje bez jakýchkoli dalších identifikačních systémů, jako jsou např. čárové kódy nebo transpondéry, čímž vám ušetří spoustu práce.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail

Brožury ke stažení
Brožury ke stažení
  • Schäfer Case Picking>>PDF
  • SSI SCHÄFER Automatizace>>PDF
Video
Need more information?

Select country

Close