Globální trh vyžaduje perfektně sladěné procesy, které stojí za tokem zboží, z něhož profitují všichni zúčastnění. Důležitost plně automatizovaných skladovacích systémů a potřeba komplexnější intralogistiky proto neustále stoupá.

Toto je naše strategie:

Logistiksysteme

SSI SCHÄFER je již řadu desetiletí vnímána jako celosvětový partner s odbornými znalostmi nejvyšší úrovně a rozsáhlými zkušenostmi, když přijde řeč na plánování a zavádění integrovaných logistických systémů.

Obsáhlý sortiment produktů a nejširší řada služeb v oblasti intralogistiky, zákazník má přístup k velmi efektivním řešením intralogistiky od jednoho zdroje. Na naše odborné znalosti se spoléhá řada renomovaných firem z mnoha různých odvětví.

Naše silné stránky:

Realisierung von Lagerbauten

Využíváme nejmodernější výrobní procesy v našich výrobních systémech s nepřekonatelnou výší přidané hodnoty. Naše řada služeb sahá od systémového plánování a poradenství přes realizaci provozoven na klíč až po individualizované balíčky služeb. Našim dlouhodobým cílem je flexibilita a přizpůsobitelnost systémových řešení.

 

Přínosy pro vás:

Všechny záležitosti týkající se intralogistických systémů a aplikací vyřizujete pouze s námi jakožto jediným kontaktním partnerem: tím pravým. Navrhujeme, vyrábíme a realizujeme na míru přizpůsobená řešení z našeho vlastního sortimentu. Naše osvědčené odborné znalosti a vysoké kvalitativní standardy zajišťují našim zákazníkům nejvyšší možnou úroveň efektivity a zabezpečení investice do intralogistických projektů.

Informace a poradenství
Informace a poradenství

Pro více informací volejte:

+420 312 662 594

Rádi Vám pomůžeme

...nebo nám můžete poslat E-mail


Select country

Close